Kto sme

Žiadni nováčikovia!

Pozeráte sa na náš najnovší projekt - internetový obchod s osvetlením. Možno vás napadá či nie sme moc mladá firma? Môžeme vás upokojiť - máme dlhoročné skúsenosti na trhu so všetkým čo patrí do interiéru a na Slovensku už podnikáme niekoľko rokov. Osvetlenie je len ďalšie oddelenie nášho veľkého projektu - internetového obchodu so všetkým čo patrí k bývaniu. Tento baushop sa volá Bývaj s nami.SK a postupne v ňom otvárame ďalšie a ďalšie oddelenia. Pozrite sa napríklad na naše najstaršie oddelenie Nábytok a Interiér.SK a pochopíte, že nie sme ani malí, ani neznámi, ale že sme naozaj skúsený partner pre vaše lepšie bývanie!

Kapitál a zázemie

Predpokladáme, že by ste nikdy nenakupovali tovar v tzv. „garážovej“ firme, pretože riziká takéhoto nákupu sú zréjme.

Oproti tomu, naša firma je zárukou stability a istoty v internetovom obchodovaní. Firma je registrovanou spoločnosťou v SR, má všetky doklady potrebné na podnikanie, vlastných zamestnancov, sklad a kancelárie kde je možné vždy prísť riešiť svoj problém. Rovnako dôležitá informácia pre Vás môže byť aj to, že naša firma má vlastné kapitálové zázemie a je tak schopná ručiť svojim kapitálom za svoje záväzky.

Partneri

Tak veľký projekt ako je tento obchod s osvetlením samozrejme vyžaduje tímovú prácu. Môžete sa spoľahnúť, že sa opierame len o tých najlepších programátorov, dodávateľov a spolupracovníkov.

Medzi našich dodávateľov patrí jeden z popredných výrobcov osvetlenia, firma EGLO, dovozca dizajnového osvetlenia SIGNAL a ďalší výrobcovia osvetľovacej techniky

V ČR naša sesterská spoločnosť zbiera skúsenosti v odbore interiérov už veľa rokov a aj vďaka tomu vieme akého výrobca Vám môžeme odporučiť tak, aby ste boli maximálne spokojní s cenou aj kvalitou.


Veríme, že práve Vy budete mať úžitok z našej náročnej práce a vďaka nám sa stane Vaše bývanie krajšie a pohodlnejšie.

Ing. Jaroslav Leuko
riaditeľ spoločnosti

Naše výhody oproti konkurencii:

  • u nás kúpite to čo inde nemajú
  • veľmi výhodné CENY
  • DOPRAVA po celej SR
  • splátkový predaj
  • široký výber - dizajnové aj klasické osvetlenie
  • zľava na ďalší nákup (vernostný program)
Registrace