Výhody nákupu u nás

Najväčší výber

Len u nás nájdete pekne pohromade tovar popredných slovenských a českých, ale i európskych výrobcov , rovnako ako tovar z ďalších svetadielov. Všetko je prehľadne zoradené, usporiadané a pri každom výrobku je pre Vašu informáciu uvedené množstvo informácií o výrobcovi, materiále, rozmeroch a ďalších detailoch.

Naša firma ponúka okrem iného i tovar najväčšieho európskeho výrobcu nábytku Black Red White, značkový nábytok Wajnert, spálne z masívu od slovenského výrobcu Styler, matrace Purtex a Tropico, moderný nábytok firmy Synaka a mnoho ďalších. Celkom na našich stránkach nájdete niekoľko tisíc položiek, pričom u väčšiny z nich si môžete vyberať zo širokej palety farebných prevedení a rôznych poťahových látok.

Výhodné ceny

Neponúkame „podozrivo lacný“ nábytok, ale kvalitný tovar za rozumné ceny. Väčšinu nábytku, ktorý u nás nájdete, predávame výrazne lacnejšie ako kamenné obchody. Výhodné ceny dosahujeme najmä úsporou nákladov. Naším cieľom je zachovať vysokú úroveň sprievodných služieb. Nemusíte sa však obávať, že to, čo ušetríte sa prejaví na kvalite alebo termínoch dodania. Práve naopak. Tovar dodávame väčšinou rýchlejšie ako bežné obchody a zákazníkom poskytujeme navyše odborné poradenstvo, katalógy, široký výber na jednom mieste a hlavne záruky.

Chceme zdôrazniť, že naším cieľom nie je predávať iba lacno. Skôr chceme umožniť ľuďom, aby si mohli komfortne a vkusne zariadiť svoj byt a pritom neutrácali zbytočne veľa, keď to nie je potrebné. Vyskúšajte nás a zistíte, že nádherný interiér s nami vytvoríte i za rozumné peniaze!

Splátkový predaj

Ak i naše rozumné ceny sú pre Vás jednorázovo príliš zaťažujúce, ponúkame výhodný splátkový predaj. Za desatinu ceny Vám tovar pošleme a Vy ho môžete používať a radovať sa z neho. V priebehu desiatich mesiacov potom zaplatíte zostávajúcich desať splátok po jednej desatine z ceny. A to všetko bez ďalších poplatkov, skrytých nákladov, alebo ďalších „chytákov“ . Jednoducho, prehľadne , výhodne !

K tomu, aby Ste tovar na splátky dostali, musíte samozrejme získať kladné hodnotenie od spoločnosti Cetelem, ktorá možnosť splátok poskytuje. Vo väčšine prípadov sa k uzatvoreniu zmluvy vyžadujú iba doklady, ktoré máte bežne pri sebe, takže žiadne zložité papierovanie.

Doprava po celej SR

Všetok nábytok rozvážame po celom slovenské až ku dverám vášho domu! Účtujeme len dopravné vo výške našich nákladov. Môžete si byť istí, že lacnejšie si dopravu naozaj nezabezpečíte. Naviac cenu dopravy budete vedieť ihneď pri uzatváraní zmluvy, takže nemusíte mať obavy, že pri dovoze a preberaní tovaru zaplatíte niečo navyše. Jedná sa tak nielen o najlacnejší, ale i najpohodlnejší spôsob zariadzovania interiéru.

Zľavy na ďalší nákup

Členovia klubu Bývajte-s-nami majú nárok na zľavu 5% z hodnoty svojho nákupu. Členom klubu sa môže stať ZADARMO každý kto na ktoromkoľvek internetovom obchode skupiny www.byvaj-s-nami.sk nakúpi tovar aspoň za 200 eur a zodpovie na dotazník ktorý mu spolu s tovarom zašleme.

Ďalšie doplnkové služby

Našim zákazníkom poskytujeme i ďalšie nadštandardné služby. Aby ste si mohli byť istí tým, že zvolený nábytok je vhodný do Vášho interiéru, ponúkame Vám na stiahnutie program, kde si môžete na počítači naprojektovať ľubovoľnú zostavu alebo miestnosť vo Vašom byte. Tiež ponúkame možnosť, že na základe Vami poskytnutých požiadaviek a informácií sami nakreslíme projekt a tento vytlačený zašleme poštou na Vašu adresu. Na požiadanie Vám zašleme tlačené katalógy výrobcov, ktoré máme k dispozícii a tiež je možné zaslať vzorky poťahových látok, aby ste si ich mohli nielen prezrieť, ale priamo ich ohmatať. Tieto služby sú spoplatnené iba cenou poštovného a balného.

Samozrejmosťou je i odborné poradenstvo cez telefón a pomoc pri výbere a rozhodovaní o vhodnom nábytku vyrobeného práve pre Vás.

Tešíme sa na výhodný nákup u nás.

Váš Nábytok a Interiér

Naše výhody oproti konkurencii:

  • u nás kúpite to čo inde nemajú
  • veľmi výhodné CENY
  • DOPRAVA po celej SR
  • splátkový predaj
  • široký výber - dizajnové aj klasické osvetlenie
  • zľava na ďalší nákup (vernostný program)
Registrace